W zakładzie z handicapem podwójnym stawka dzielona jest na dwa osobne zakłady z jednakowym kursem, ale z innym handicapem.

Real Madryt -1 i -1,5; 1,926

Barcelona +1 i +1,5; 2,0

Zakład w kwocie 100 EUR na Real Madryt obejmuje w rzeczywistości dwa osobne zakłady na Real – za 50 EUR z handicapem -1 po kursie -1,926 i za 50 EUR z handicapem -1,5 również po kursie -1,926.

Zakład w kwocie 50 EUR na Barcelonę to tak naprawdę dwa osobne zakłady na Barcelonę – za 25 EUR z handicapem +1 po kursie 2,0 i za 25 EUR z handicapem +1,5 również po kursie 2,0.

Jeśli Real Madryt wygra różnicą 2 lub więcej bramek (np. 3:1), zakłady z handicapami -1 i -1,5 będą wygrane i przyniosą po 96,3 EUR. Zakłady na Barcelonę z handicapami +1,5 i +1 będą w oby przypadkach przegrane i stawka 50 EUR będzie utracona.

Jeśli Real wygra różnicą jednej bramki (np. 2:1), to zakład z handicapem -1 zostanie unieważniony, a z handicapem -1,5 będzie przegrany. Połowa pierwotnej stawki, czyli kwota 50 EUR, zostanie zwrócona, a druga połowa stawki będzie utracona. Gracze stawiający na Barcelonę z handicapami +1 oraz +1,5 zanotują odpowiednio jedno unieważnienie zakładu i jedną wygraną. Unieważnienie zakładu z handicapem +1 spowoduje zwrot kwoty 25 EUR, a zakład z handicapem +1,5 da wygraną 50 EUR, co przełoży się na uzyskaną kwotę 75 EUR.

Jeśli Real nie wygra meczu (np. wynik będzie remisowy 0:0), to gracze stawiający na Real z handicapami -1 i -1,5 będą mieli dwa przegrane zakłady i utracą postawione 100 EUR. Gracze obstawiający Barcelonę wygrają w przypadku obu handicapów (+1 i +1,5), co przyniesie odpowiednio kwoty 50 EUR oraz 50 EUR.